OFERTA DLA FIRM

Hala Lipowa to 600m2 przestrzeni zamkniętej, w której jesteśmy w stanie gościć 350os, Przestrzeń w środku składa się z sali głównej oraz dwóch antresol. Posiadamy również dwa obszerne ogródki z leżakami i ławo-stołami. Jedna z antresol doskonale sprawdza się pod wynajem na wyłączność. Mieści około 30 miejsc siedzących i może być wykorzystana pod przestrzeń warsztatowo - szkoleniową lub prywatne, kameralne spotkanie.

 

Co organizujemy:

Szkolenia i konferencje

Industrialna przestrzeń oraz odpowiednie zaplecze multimedialne są doskonałe do organizacji wszelkich szkoleń, konferencji i prelekcji.

 

Spotkania firmowe

Nasza przestrzeń doskonale sprawdzi się przy organizacji wszelkich spotkań firmowych od spotkań integracyjnych, wyjść pracowniczych, wigilii, aż po spotkania biznesowe.

 

Przyjęcia okolicznościowe

Impreza urodzinowa, świętowanie awansu , a może XX lecie matury? Jesteśmy gotowi zorganizować imprezę okolicznościową zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

 

Targi i festiwale

Nasza Hala gościła już mnóstwo przeróżnych inicjatyw- festiwale jedzenia i napojów, targi mody, roślin czy gadżetów dla naszych pupili. Jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe pomysły!

 

Imprezy taneczne

Imprezy w stylu retro to nasz znak rozpoznawczy, ale nie zamykamy się na żadne gatunki. Masz super pomysł na imprezę? Śmiało! Zapraszamy do kontaktu.

 

Wydarzenia specjalne

Zapraszamy do organizacji wydarzeń kulturalnych w naszej przestrzeni. Zorganizujemy: wernisaż, spotkanie autorskie czy też pokaz filmowy.

 

 

Kontakt 

Tel: 501 447 062 

Mail : marka@halalipowa.pl

Wirtualny Spacer 360°:

https://goo.gl/maps/6vWC42phUwCUNedB7